Former President

  • Mr. Abdur Rajjak
    Mr. Abdur Rajjak (11.05.1984 - 11.08.1984)
  • Mr. Khalil Ullah Khan
    Mr. Khalil Ullah Khan (11.08.1984 - 03.07.1987), (03.07.1987 - 18.08.1989)
  • Mr. Ahmed Sharif
    Mr. Ahmed Sharif (18.08.1989 - 30.08.1991), (30.08.1991 - 17.09.1993), (13.10.95 - 14.12.1997), (05.05.2002 - 22.12.2004)
  • Mr. Alamgir
    Mr. Alamgir (19.09.1993 - 13.10.1995)
  • Mr. Mahmud koli
    Mr. Mahmud koli (14.1219.97 - 09.12.1999), (09.12.1999 - 05.05.2002)
  • Mr. Mizu Ahmed
    Mr. Mizu Ahmed (22.12.2004 - 10.02.2009), (10.02.2009 - 25.05.2011)
  • Mr. Shakib Khan
    Mr. Shakib Khan (25.05.2011 - 06.02.2015), (07.02.2015 - 24.05.2017)
  • Mr. Misha Shawdagar
    Mr. Misha Shawdagar (24.05.2017- Running)